Matthías Tryggvi Haraldsson, frontmen provokativne grupe HATARI koja je predstavljala Island u Izraelu 2019., napustio je grupu.
Izjavio je da je shvatio da iako je postao profesionalni pjevač, zapravo ne voli pjevati pred publikom. Nedavno je postao otac te je naglasio kako mu je to promijenilo prioritete u životu.
“Kada imate djecu, jednostavno morate napraviti ono što morate napraviti. Biti obiteljski čovjek sa stalnim uredskim poslom je sada moj najveći cilj” rekao je Tryggvi koji trenutno radi kao copywriter u jednoj marketinškoj agenciji. I dalje se bavi kreativnim radom kroz pisanje i prevođenje drama.
Naglasio je kako su članovi grupe pokazali veliko razumijevanje za njegovu odluku te da se fanovi grupe ne moraju bojati da će prestati sa svojim djelovanjem. “Zapravo nikad nisam namjeravao postati pjevač. Ali Hatari je zasigurno bila odlična ideja i to ne znači da će grupa prestati postojati” izjavio je.
Hatari su u velikoj završnici Eurosonga 2019. osvojili deseto mjesto. Ostali su zapamćeni po pokazivanju palestinske zastave za vrijeme čitanja dodijeljenih glasova publike Islandu, zbog čega je islandska televizija RÚV morala platiti novčanu kaznu od 5000 eura.

Još nema komentara. Neka tvoj komentar bude prvi?