Unatoč otkazivanju Eurosonga 2020., nesuđena slovenska predstavnica Ana Soklič objavila je novu verziju svoje pjesme Voda. U tijeku bitke za održavanje Eurosonga, 36-godišnjakinja je zajedno s producentom Žigom Pirnatom boravila u Budimpešti, gdje su uz pomoć Budimpeštanskog umjetničkog orkestra snimili novu verziju. Kako zvuči, poslušajte ispod.
Što se tiče njezinog nastupa na Eurosongu 2021., Ana je najavila kako će odluku donijeti u suglasju sa slovenskom televizijom RTVSLO.
Rasprava6
Zack — 22. ožujka 2020. u 01:35
Predivna je. I bas mi je zao sto je necemo slusati u Rotterdamu. Popravili su male nedistatke i sad bas pase. Zasluzeno u finalu u mom topu. 🥳🥳🥳❤❤❤
Vix-new-2 — 21. ožujka 2020. u 02:17
Savršeno. Jako kvalitetna pjesma. Dobar revamp.
SwedenEurovisionFan — 20. ožujka 2020. u 23:09
I prije ove nove verzije imao sam Sloveniju visoko u svom poretku i to se neće promijeniti nakon ove verzije. Bravo Slovenci, od svih susjeda najbolje odrađeni revamp pjesme!
sunflower — 20. ožujka 2020. u 22:42
Prekrasno.
Nanijeli su im ogromnu nepravdu. Nadam se da će Ana nastupati druge godine, iako itekako razumijem izvođače koji su ljuti na EBU pa neće.
Gallinari — 20. ožujka 2020. u 22:31
*pozornice
Gallinari — 20. ožujka 2020. u 22:31
Jos jedna u nizu od dobrih pjesama koja izgleda nikada nece vidjeti svjetla eurovizijske poroznice.😞