Datumi održavanja nacionalnih izbora i predstavljanja pjesama

Podijeli na Facebook Twitter

Listopad

01-29.10.  Armenija: Emisije

21.10.  Cipar: Predstavljanje izvođača

29.10.  Nizozemska: Predstavljanje izvođača

Studeni

05-26.11.  Armenija: Emisije

21.11.  Makedonija: Predstavljanje izvođača

22.11.  Belgija: Predstavljanje izvođača

Prosinac

03.12.  Armenija: 10. emisija

05.12.  Azerbajdžan: Predstavljanje izvođača

10.12.  Armenija: 11. emisija

19.12.  Austrija: Predstavljanje izvođača

21.12.  Albanija: Prvo polufinale

22.12.  Albanija: Drugo polufinale

23.12.  Albanija: Finale

24.12.  Armenija: Finale

Siječanj

07.01.  Litva: Prva emisija

12.01.  Španjolska: Webjoker natjecanje

13.01.  Grčka: Predstavljanje izvođača

14.01.  Litva: Druga emisija

14.01.  Mađarska: Prva kvalifikacijska emisija

20.01.  Bjelorusija: Finale

21.01.  Litva: Treća emisija

21.01.  Mađarska: Druga kvalifikacijska emisija

22.01.  Latvija: Prva uvodna emisija

27.01.  Ujedinjeno Kraljevstvo: Finale

28.01.  Litva: Četvrta emisija

28.01.  Mađarska: Treća kvalifikacijska emisija

29.01.  Latvija: Druga uvodna emisija

Veljača

01.02.  Španjolska: Finale

04.02.  Litva: Peta emisija

04.02.  Mađarska: Prvo polufinale

04.02.  Švedska: Prvo polufinale

04.02.  Ukrajina: Prvo polufinale

05.02.  Švicarska: Finale

05.02.  Latvija: Prva kvalifikacijska emisija

07.02.  Italija: Prva večer

08.02.  Italija: Druga večer

09.02.  Njemačka: Finale

09.02.  Italija: Treća večer

10.02.  Italija: Četvrta večer

11.02.  Italija: Finale

11.02.  Poljska: Finale

11.02.  Etosnija: Prvo polufinale

11.02.  Švedska: Drugo polufinale

11.02.  Mađarska: Drugo polufinale

11.02.  Litva: Šesta emisija

11.02.  Ukrajina: Drugo polufinale

12.02.  Latvija: Druga kvalifikacijska emisija

17.02.  Slovenija: Prvo polufinale

18.02.  Mađarska: Finale

18.02.  Estonija: Drugo polufinale

18.02.  Švedska: Treće polufinale

18.02.  Litva: Sedma emisija

18.02.  Ukrajina: Treće polufinale

18.02.  Slovenija: Drugo polufinale

19.02.  Latvija: Polufinale

24.02.  Slovenija: Finale

24.02.  Moldova: Polufinale

25.02.  Danska: Finale

25.02.  Litva: Osma emisija

25.02.  Ukrajina: Finale

25.02.  Moldova: Finale

25.02.  Švedska: Četvrto polufinale

25.02.  Island: Prvo polufinale

26.02.  Latvija: Finale

26.02.  Rumunjska: Polufinale

Ožujak

04.03.  Estonija: Finale

04.03.  Švedska: Druga šansa

04.03.  Litva: Polufinale

04.03.  Island: Drugo polufinale

05.03.  Rumunjska: Finale

11.03.  Švedska: Finale

11.03.  Island: Finale

11.03.  Norveška: Finale

11.03.  Litva: Finale

Odgovori